კასრაძის ინტელექტუალური საკუთრების სამართლის კომპანია LESI-ს ყოველწლიურ კონფერენციაზე მადრიდში
2024 წლის 28-30 აპრილს ესპანეთის დედაქალაქ მადრიდში, გაიმართა Licensing Executives Society International (LESI)-ის ყოველწლიური კონფერენცია. ეს ღონისძიება ინტელექტუალური საკუთრების სფეროს სპეციალისტებისთვის უმნიშვნელოვანეს პლატფორმას წარმოადგენს, სადაც მრავალი ქვეყნის წარმომადგენელი ხვდება ერთმანეთს.
LESI-ს ყოველწლიური კონფერენცია ცნობილია სიღრმისეული და მრავალფეროვანი პროგრამით, რომელიც მოიცავს ძირითად მოხსენებებს, პანელურ დისკუსიებსა და სემინარებს ინტელექტუალური საკუთრების წამყვანი სპეციალისტების მონაწილეობით. ფორუმი ყურადღებას ამახვილებს ინტელექტუალური საკუთრების სამართალში არსებულ უახლეს ტენდენციებზე, გამოწვევებსა და ინოვაციებზე, ხოლო მონაწილეებს შესაძლებლობას აძლევს, გააფართოონ პროფესიული ქსელი და დაამყარონ კონტაქტები ინდუსტრიის ლიდერებთან.
კონფერენციაზე ჩვენი კომპანია წარმოადგინა მმართველმა პარტნიორმა, ირაკლი კასრაძემ. მისი მონაწილეობა მოიცავდა ინტელექტუალური საკუთრების სფეროში არსებულ გამოწვევებზე მსჯელობას, კოლეგებთან გამოცდილების გაზიარებასა და პროფესიულ დისკუსიებში აქტიურ ჩართულობას.

Kasradze IP Law Firm at LESI 2024 Annual Conference in Madrid
From April 28th to 30th, 2024, the Licensing Executives Society International (LESI) annual conference was held in Madrid, Spain. This event served as a pivotal platform for intellectual property specialists from around the world to convene and exchange insights.
LESI Annual Conference is renowned for its comprehensive agenda, featuring keynote presentations, panel discussions, and workshops led by prominent experts. With a focus on the latest trends, challenges, and innovations in IP law, the conference provides an invaluable opportunity for participants to enhance networks with industry peers.
Our law firm was represented by its managing partner, Irakli Kasradze. During his participation, Irakli Kasradze engaged in discussions on existing challenges in IP law and exchanged insights with colleagues on navigating the complexities of emerging global IP trends.